Oferta Zespołu

 
GDZIE GRAMY I DLA KOGO? 
Oferta naszego zespołu kierowana jest szczególnie do par planujących swoje wesele. Gramy również studniówki,bale sylwestrowe, zabawy karnawałowe oraz dancingi. 
W cenie wesela oferujemy: Powitanie gości Pani i Pana Młodego pod domem ( na życzenie Pary Modej),marsze plus błogosławieńswto,a na sali świetną zabawę do białego rana.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dopasować  naszą ofertę do wymagań każdego z gości. Gramy więc zarówno dla starszych jak i młodszych.Specyfiką przyjęć weselnych jest to, że oprócz samego tańca w trakcie imprezy organizowane są liczne zabawy,uroczyste krojenie tortu weselnego, oczepiny, podziękowania dla rodziców itp. Dlatego posiadamy w swoim programie wiele ciekawych zabaw i konkursów w których mogą brać udział Państwo Młodzi jak i goście weselni.
Każde przyjęcie weselne jest inne dlatego traktujemy je zawsze indywidualnie.Wszystkie szczegóły ustalamy i dopasowujemy do wymagań i potrzeb każdego klienta.Podczas wesela nie zapominamy również o najmłodszych,ale jakże ważnych gościach przyjęcia. Posiadamy w naszym repertuarze wiele piosenek dla dzieci, a wśród zabaw konkursy ze słodkimi nagrodami, słynne kaczuszki i krasnoludki :)
Naszym małym gościom podczas zabawy towarzyszy Kung Fu Panda czyli maskotka naszego zespołu :)
 
            
JAK DŁUGO TRWA ZABAWA? 
Gramy wesela zarówno jedno jak i dwudniowe. Standardowa zabawa weselna w pierwszym dniu trwa do 5:00 rano (na życzenie Pary Młodej za dodatkową opłatą możemy grać dłużej). Czas poprawin ustalamy podczas rozmowy na temat szczegółów danego wesela.
Nasze bloki muzyczne sa na tyle długie, aby każdy mógł się dobrze wybawić i zaszaleć na parkiecie.W jednym wyjściu scenicznym zazwyczaj gramy od 5 do 7 kawałków, ale czasem bywa też więcej :)
Nie zapominamy, iż nasi goście też potrzebują chwili wytchnienia jednak nasze przerwy trwają maksymalnie 15 minut. Dopasowujemy je zawsze do czasu serwowania potraw, aby podawane posiłki zawsze były ciepłe.Na życzenie Pary Młodej podczas przerw mamy możliwość odtworzenia kilku utworów (muzyka w tle).
 
PIERWSZY TANIEC 
Wiemy, iż dzień Państwa wesela powinien być tym wymarzonym i wspominanym przez lata, uczynimy zatem wszystko, aby tak było. Staramy się wyjść na przeciw Państwa życzeniom. Jeżeli zatem Wasz wymarzony pierwszy taniec nie widnieje wśród naszych propozycji postaramy się go dla Państwa przygotować. Przekażcie nam tą informację nie później niż 2-3 miesiące przed uroczystością. W końcu nic innego w tym pięknym dniu nie jest tak ważne jak zadowolenie Młodej Pary.
 
CO JESZCZE NALEŻY WIEDZIEĆ
Powiadają, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dbamy zatem również o to, aby na scenie wyglądać profesjonalnie, a że nie lubimy się wyróżniać ubieramy się wszyscy tak samo :).
Staramy się nie ziewać nad ranem, bo kultura musi być :)
Nie zjadamy ze stołu wszystkich smacznych wypieków i przekąsek, bo dzielimy się z fotografem lub kamerzystą, choć nie zawsze jest to proste :)
Dojedziemy do Was własnym transportem w cenie wesela do 50 km.
Co jeśli mieszkacie nieco dalej? Bez obaw! Na pewno nie odmówimy i zagramy na Waszym przyjęciu.Konieczne będzie jednak doliczenie opłaty dojazdowej.
Za przelot samolotem również się dogadamy :)  
 
PODJĘTA JUŻ DECYZJA? 
Istnieje możliwość dokonania rezerwacji wybranego terminu na okres max. dwóch tygodni. Po upływie wyznaczonego terminu w przypadku braku potwierdzenia rezerwacja zostaje usunięta (rezerwacja jest bezpłatna). Niewielki zadatek jest gwarancją, że TORNADO BAND zagra właśnie dla Państwa. Umawiamy się osobiście lub ewentualnie korespondencyjnie w przypadku dużej ogległości.
Jeśli jeszcze nie Jesteście zdecydowani do wyboru naszego zespołu, chętnie zaprosimy Was na naszą próbę, gdzie Możecie posłuchać nas na żywo i omówić wszystkie szczegóły.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 
Copyright ©2019 Zespół muzyczny TORNADO, All Rights Reserved.