Więcej info

Więcej info
 
GDZIE GRAMY I DLA KOGO?
Oferta naszego zespołu kierowana jest szczególnie do par planujących swoje wesele. To właśnie na takich uroczystościach grywamy najczęściej. Gramy również studniówki, bale sylwestrowe, zabawy karnawałowe oraz dancingi.
W cenie wesela oferujemy: powitanie gości Pani i Pana Młodego pod domem (na życzenie Pary Młodej), marsze plus błogosławieństwo oraz świetną zabawę do białego rana. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dopasować naszą ofertę do wymagań każdego z gości. Gramy więc zarówno dla starszych jak i młodszych.
Specyfiką przyjęć weselnych jest to, że oprócz samego tańca w trakcie imprezy organizowane są liczne zabawy, uroczyste krojenie tortu weselnego, oczepiny, podziękowania dla rodziców itp. 
W ramach oczepin oferujemy Państwu:
- rzucanie welonem lub podwiązką,
- rzucanie muszką lub krawatem,
- wspólny taniec zwycięzców.
Aby urozmaicić ten stały punkt imprezy proponujemy użycie rękawic bokserskich. :)
Posiadamy w swoim programie wiele ciekawych zabaw, konkursów, w których mogą brać udział Państwo Młodzi, jak i goście weselni. Każde przyjęcie weselne jest inne, dlatego traktujemy je zawsze indywidualnie. Wszystkie szczegóły ustalamy i dopasowujemy do wymagań i potrzeb każdego klienta.  
Wśród zabaw do wyboru znajdą Państwo:
"Zabawa w zoo”
"Super Express”
"Taniec par z pozycjami"
"Test sprawności dla kobiet” 
"Test zgodności małżeńskiej"
i wiele, wiele innych.
Podczas wesela niezapominany o najmłodszych, ale jakże ważnych gościach. Posiadamy w naszym repertuarze wiele piosenek dla dzieci, a wśród zabaw znajdą Państwo konkursy ze słodkimi nagrodami, słynne kaczuszki oraz korowód krasnoludków. Od niedawna naszym małym gościom podczas zabawy towarzyszy Kung Fu Panda.

JAK DŁUGO TRWA ZABAWA?
Gramy wesela zarówno jedno jak i dwudniowe. Standardowa zabawa weselna w pierwszym dniu trwa do 5:00 rano (na życzenie Pary Młodej za dodatkową opłatą możemy grać dłużej). Czas poprawin ustalamy podczas podpisywania umowy.
Nasze bloki muzyczne są na tyle długie, aby każdy mógł się dobrze wybawić. W jednym wejściu scenicznym zazwyczaj gramy od 5 do 7 kawałków. Nie zapominamy, iż nasi goście czasami potrzebują chwili wytchnienia, ale nasze przerwy trwają maksymalnie do 15 minut. Dopasowujemy je zawsze do czasu serwowania potraw, dlatego podawane posiłki zawsze będą ciepłe. 
Na życzenie Pary Młodej w przerwach mamy możliwość odtworzenia kilku utworów muzycznych.
 
PIERWSZY TANIEC
Wiemy, iż dzień Państwa wesela powinien być tym wymarzonym i wspominanym przez lata, uczynimy zatem wszystko, aby tak było. Staramy się wyjść na przeciw Państwa życzeniom. Jeżeli zatem Wasz wymarzony pierwszy taniec nie widnieje wśród naszych propozycji postaramy się go dla Państwa przygotować. Przekażcie Nam tą informację nie później niż  2-3 miesiące przed uroczystością. W końcu nic innego w tym pięknym dniu nie jest tak ważne jak zadowolenie Młodej Pary.
CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ:
Powiadają, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. 
Dbamy zatem również o to aby na scenie wyglądać profesjonalnie, a że nie lubimy się wyróżniać ubieramy się wszyscy tak samo :).
Staramy się nie ziewać nawet nad ranem, bo kultura musi być. Nie zjadamy ze stołu wszystkich smacznych wypieków, bo dzielimy się z fotografem i kamerzystą, choć nie zawsze jest to proste ;) Często zadawane pytanie, czy pijemy alkohol? Uważamy że alkohol nie jest potrzebny aby rozkręcić dobrą zabawę i świetnie sobie bez niego radzimy. Jeśli jednak z grzeczności Pary Młodej pojawi się jakiś mocniejszy trunek na naszym stole to ewentualnie skosztujemy i wypijemy za ich zdrowie ;).
TRANSPORT
Posiadamy własny transport i dojeżdżamy w cenie wesela do 50 km. Co jeśli mieszkacie nieco dalej? Bez obaw! Na pewno nie odmówimy i zagramy na Waszym przyjęciu. Konieczne będzie jednak doliczenie opłaty dojazdowej.
PODJĄŁEŚ JUŻ DECYZJĘ?
Istnieje możliwość dokonania rezerwacji wybranego terminu na okres max. dwóch tygodni. Po upływie wyznaczonego terminu w przypadku braku potwierdzenia rezerwacja zostaje usunięta. (Rezerwacja jest bezpłatna).
Zaliczka jest gwarancją, że TORNADO BAND zagra właśnie dla Państwa.
Umawiamy się osobiście lub ewentualnie korespondencyjnie w przypadku dużej odległości.
Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do wyboru naszego zespołu, chętnie zaprosimy Was na naszą próbę, gdzie możecie posłuchać nas na żywo i omówić wszystkie szczegóły.
Zapraszamy do kontaktu
To jest przykładowa treść, możesz ją zamienić własnym tekstem i obrazkami
Copyright (c)2016, All Rights Reserved.